Warning: Undefined array key "" in /data/4/3/43d4171c-828e-48f8-80cd-5047aa776f50/domkomfort.sk/web/wp-content/themes/pithree2024/templates/page-title.php on line 270

O nás

Pár slov o nás, o našej spoločnosti

Vitajte na web stránke firmy Dom Komfort s.r.o., ktorá sa zameriava na revízie, kontroly a čistenie komínov. Taktiež sa venuje revíziám, servisom a štartovaním kotlov. Predmetom našej činnosti je ochrana Vášho majetku pred ohňom, ktorý je „dobrý sluha, ale zlý pán“ a elektrinou.

Naši certifikovaní odborníci Vám vedia nie len bezodkladne pomôcť, ale i bezplatne poradiť. Nie vždy je nutný zásah, za ktorý by ste zbytočne vyhodili peniaze. Medzi výhody patrí bezplatná obhliadka, vypracovanie cenovej ponuky a analýza problému. Prostredníctvom preventívnych opatrení Vám pomôžeme problém nie len vyriešiť, ale i zabrániť jeho následnému opakovaniu.

Súhrn služieb našej spoločnosti

Zaoberáme sa kontrolu a čistením komínov, odbornou kolaudáciou komínov, odborným preskúšaním komínov, meraním spalín a poradenstvom v oblasti komínov či plynových zariadení. Svoje dlhoročné skúsenosti uplatňujeme aj v oblasti servisu plynových kotlov, ich revíziám či uvedeným do prevádzok.

Medzi naše služby zaraďujeme paušálny program pre domácnosti, správcovské spoločnosti či iné právnické osoby, ktorý šetrí nie len čas, ale i majetok. Výkon kominárskych služieb poskytujeme vždy s ohľadom na životné prostredie, Vaše zdravie a platnú legislatívu. Svoje služby orientujeme na západné Slovensko.

Spoločnosť, ktorá dodrží svoje slovo

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam sme dospeli na úroveň, kde sú klientove požiadavky na prvom mieste. Neustále sa zlepšujeme v tom čo robíme a prinášame do našej firmy množstvo nových spôsobov ako zabezpečiť domovy našich klientov.

Povedali o nás

Skvelo odvedená práca, pracovníci došli včas a svoju prácu vykonali veľmi profesionálne. Nerád vpúšťam do svojho domova cudzích ľudí, ale týchto robotníkov bolo radosť vidieť pracovať. Odporúčam každému neváhať a využiť služby tejto spoločnosti...

Igor D.

Čistenie a kontrola komína

Po dlhom rozmýšlaní sme sa s manželom rozhodli zaobstarať si nový kotol. Po obdržaní kotla prišlo na rad spustenie s ktorým sme si nevedeli poradiť. Obrátili sme sa na spoločnosť Dom Komfort... bezproblémové spustenie kotla, určite odporúčam.

Adriana K.

Spustenie plyn. kotla

Na našom starom dome sme bojovali s rekonštrukciou, keď prišiel na rad komín dlho sme rozmýšlali či ho zbúrať a postaviť nový alebo ho zrekonštruovať. Na základe odporúčaní som si zvolil firmu Dom Komfort a neoľutoval som, zo starého komínu sa stal nový...

Peter H.

Frézovanie komína

Ďakujem, už sme po revízii. Pán V. bol veľmi milý a ochotný. Ako mi spomenul, o rok ma budete kontaktovať čo by mi vyhovovalo. Teším sa takejto spolupráci! Želám všetko dobré.

P. Kusa

Servis plynového kotla
 • positive review  Ďakujem, že ste ma ako bývalého klienta oslovili a ponúkli mi komplexnú službu čistenia komína a aj servis plynového kotla. Mám vybavené všetko naraz.

  Lucia Zemanova Avatar Lucia Zemanova
  07/01/2019

  positive review  Konecne firma, ktora nechce zbohatnut na obycajnych ludoch za kazdú cenu . Kotol kvalitne vycistili , nastavili za skoro polovicnú cenu v porovnani s firmou ktora nam to robila vlani.

  George Horsky Avatar George Horsky
  06/01/2019
 • positive review  Som rada, že som našla Vašu firmu. Kominára som zháňala už vyše pol roka. Nikto nebol ochotný prísť iba na čistenie. A viem, že kvôli poistke na dom musím mať doklad o čistení komína. Ďakujem, že ste nenarobili pri čistení neporiadok a špinu. Vidíme sa aj o rok 🙂

  Zuzana Kollerova Hulmanova Avatar Zuzana Kollerova Hulmanova
  05/01/2019

  Habán Viktória Avatar Habán Viktória
  25/03/2018

Naše referencie